İkitelli Vinç KiralamaYılmaz Vinç kiralama servisi olarak İstanbul da bir çok semt de kiralık vinç hizmeti vermekteyiz. Bunlar dan biri olan İkitelli ilçesinde 200 tona kadar ağırlık kaldırabilen kiralık vinçler işletmelerin hizmetine girmiştir.

Kiralık Vinç İkitelli Vinç Kiralama Seçenekleri

  • İkitelli Operatörlü Vinç Kiralama
  • İkitelli Mobil Vinç Kiralama
  • İkitelli Kamyonlu Vinç Kiralama

Haftanın 7 günü hizmet veren İkitelli Kiralık Vinç servisinde haftasonu bile hizmet alabilirsiniz. Araçların periyodik bakımları yapılarak hizmet veren Yılmaz İkitelli Kiralık Vinç servisi iş güvenliğine büyük önem vermektedir. Büyük ve küçük işletmeler için ağır tonajlı yük kaldırma bindirme ve İkitelli Vinçli nakliye hizmeti veren firmamız, kamyonlu vinçler ile birlikte Tek Fiyat Politikası ile nakliye hizmetlerinde birden fazla vinç ve kamyon kullanmaktadır.

İkitelli Vinçli Nakliye – İkitelli Kamyonlu Vinç

Firmamız İkitelli da yer alan işletmelerin fuar dönemlerinde ki İkitelli vinçli stand kurulum, İkitelli Vinçli Makine taşıma ve montaj işlerine talip olup, Montaj ve kurulum işlerinde deneyimli G sınıfı operatörlerle birlikte çalışmaktadır. İşletmemiz sektöre yapıtığı yatırımlarla birlikte ağırlığı 200 tona ulaşabilen yükleriniz için araç parkuruna yeni dahil ettiği İkitelli Kiralık Vinçler birlikte hizmet vermektedir.

İkitelli Kiralık Sepetli Vinç

İkitelli kiralik vinçİkitelli Mobil Vinç kiralamalarında araç filosunda yer alan vinçler, vinç imalatçıları tarafından firmamıza özel olarak imal edilmiştir. İkitelli Vinç olarak ağır tonajlı yük kaldırabilen vinçlerin haricinde  İkitelli kiralık sepetli vinç hizmeti de vermektedir. Bu hizmette yüksekliği 70 metreye ulaşabilen noktalara insan güvenliğini sağlayarak ulaşım ve erişim sağlamaktadır. Bir çok amaçla kullanılan İkitelli Sepetli Vinç Kiralama servisi, İkitelli da en yakın kiralık vinc hizmeti veren firmadır.

İkitelli Yılmaz Vinç – 0212 426 00 00

İkitelli da teknik kadroyla hizmet veren Yılmaz Vinç hizmet esnasında size en iyi hizmeti vermeyi sağlıyor. Müşteri memnuniyetine çok önem veren firmamız sizin işiniz bizim işimiz felsefesiyle hizmetlerini sunmaktadır. Haftalık, günlük ve saatlik olarak vinç kiralama seçenekleriyle işletmeler için ekonomik çözümler sunmaktadır.