Nakliye Kiralık VinçlerYılmaz Vinç olarak, İkitelli da verdiğimiz kiralık vinç hizmetinde, işletmeler ve fabrikalar için özel İkitelli vinçli makine montajı ve vinçli kamyonlarla nakliyat hizmeti vermekteyiz. Yeni taşınan işletmeler için çözüm üretmeye devam eden Yılmaz Vinç Türkiye’nin heryerinden İstanbul İkitelli a Vinçli nakliyat hizmetleri vermektedir.

Ehliyetli vinç operatörlerimizin deneyimiyle birlikte İkitelli da yer alan işletmeniz için  ağı tonajlı Makine ve diğer eşyalarınız için İkitelli Kiralık vinçle taşıma , montaj hzmetleri verilmektedir. Bazı özel durumlarda işletmelerin yada fabrikaların  nakliye , taşıma  ve makine montajı esnasında birden fazla vince ihtiyaç duymaktadır. Bu gibi durumlarda İkitelli Vinç Kiralama hizmeti veren Yılmaz Vinç Tek fiyat politikasıyla ihtiyacınız kadar vinç , kamyon hatta tırları devreye sokarak, bütün işlerinizi tek firmadan tek fiyat politikasıyla yaptırabilirsiniz.

 Kiralık Vinç

İkitelli Vinçli Makine Montajı

0212 426 00 00

İkitelli Kiralık Vinç

İkitelli Vinçli Nakliyat hizmetleri için hemen şimdi bizi arayak fiyat bilgisi alabilirsiniz. İkitelli araç parkurunda yer alan ağır tonajlı hidrolik vinçlerin kiralama şartları hakkında bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Yeni kurulmakta olan fabrikalar için İkitelli Vinçli makine montajı için doğru yerdesiniz. İkitelli Vinçli makine monatajı için bizi arayak bilgi edinerek size özel fiyatı alabilirsiniz.